Na Wspólnej 17 (2805)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Danka i Marek zastanawiają się, dlaczego Gosia jest taka agresywna. Igor i Elżbieta zapraszają Adama na obiad. Podczas spotkania Julia pokazuje wszystkim nową sukienkę. Nauczyciel jest zachwycony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Danka i Marek zastanawiają się, dlaczego Gosia jest taka agresywna. Błażej mówi im, że ma dosyć bycia poniżanym przez żonę. Rezygnuje z walki o partnerkę. Zimińska, która przebywa w szpitalu, wieczorem otwiera okno, po czym staje na parapecie... Igor i Elżbieta zapraszają Adama na obiad. Podczas spotkania Julia pokazuje wszystkim nową sukienkę. Nauczyciel jest zachwycony. Po powrocie do domu przysyła dziewczynce wiadomość, żeby - nie mówiąc nic rodzicom - następnego dnia przyszła do parku w swoim świeżym nabytku. Julka cieszy się, że Adam traktuje ją wyjątkowo. Beata spotyka się z Maślikowskimi. Odbiera od nich pieniądze za dziecko. Musi jednak podpisać weksel na dwukrotnie wyższą sumę niż ta, którą dostaje. Kiedy wieczorem Maria wraca do domu odkrywa, że Beata się wyprowadziła.

Występują

Twórcy

Ładuję...