Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3314

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna podejrzewa, że może być w ciąży. Obawia się, że znowu stracił dziecko. Zakochany Bruno zaczyna planować przyszłość z Natalią. Kobieta stwierdza jednak, że nie uda im się stworzyć związku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Joanna nie czuje się najlepiej. Podejrzewa, że może być w ciąży, co bardzo ją niepokoi. Wciąż pamięta, jak straciła dziecko. Bogdan próbuje pocieszyć żonę. Niestety, niebawem dochodzi do serii dramatycznych zdarzeń, w wyniku których kobieta musi być operowana. Zakochany Bruno zaczyna planować wspólną przyszłość z Natalią. Jest szczęśliwy, gdy wybranka zaprasza go do siebie. Niespodziewanie partnerka Krawczyka otrzymuje jednak SMS-a, a po przeczytaniu wiadomości stwierdza, że nie uda im się stworzyć związku. Wyrzuca zaskoczonego mężczyznę z mieszkania. Julię martwią krytyczne komentarze pod jej zdjęciami w internecie. Zwierza się ojcu. Igor stara się wspierać córkę. W szkole koleżanki nastolatki wyśmiewają nową uczennicę, Melę, wytykając jej, że jest gruba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...