Rodzinny interes 5 (224)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zawodniczka rugby Andzia prosi, by zapleść jej warkocze francuskie. Nazajutrz ponownie odwiedza salon, ale jest w zupełnie innym nastroju. Wkrótce Jadwiga widzi na ulicy podobną do klientki zakonnicę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Klientką salonu jest Andzia, sympatyczna zawodniczka rugby. Marzy jej się charakterystyczna fryzura sportsmenek - dwa warkocze francuskie. Jadwiga wierzy, że jeśli to ona uczesze Andzię, zapewni to klientce szczęście. Nazajutrz rugbistka ponownie odwiedza Bellę Ellę, ale jest w zupełnie innym nastroju. Jadwiga obawia się, że ma to związek z wynikiem meczu, jednak zupełnie nie o to chodzi. Klientka utrzymuje, że nigdy wcześniej nie była w salonie. Wkrótce Jadwiga widzi na ulicy zakonnicę do złudzenia przypominającą Andzię. Dawid ma obiekcje co do Maksa, z którym mieszka. Dzieli się swoimi wątpliwościami z Mirellą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...