Na ratunek 112: Atak klaustrofobii (617)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kasjan na stałe mieszka w Niemczech. Przyjeżdża do ojca i przyrodniego brata Maćka. Jest o niego zazdrosny. Chcąc mu zaimponować, wchodzi na słup wysokiego napięcia. Ma to tragiczny finał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Maciek i jego rodzice goszczą przyrodniego brata chłopaka, Kasjana, który na stałe mieszka w Niemczech. Mężczyzna jest pierworodnym synem ojca chłopaka, Igora. Kasjan jest zazdrosny o Maćka. Pewnego dnia, chcąc zaimponować bratu, wchodzi na słup wysokiego napięcia i spada na ziemię. Maciek dzwoni pod numer 112. W trakcie rozmowy z operatorem dziwnie się zachowuje - wydaje się agresywny. Okazuje się, że jest pod wpływem dopalaczy, które potajemnie podał mu Kasjan.

Zobacz także

Ładuję...