Na dobre i na złe | odc. 820: Niespodziewany pacjent

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania zwierza się Julce ze swojej miłości do Piotra. Przyznaje, że nie kocha narzeczonego. Przyjaciółka próbuje ją przekonać, by nie zrywała z Michałem. Bart nadal nie może przestać myśleć o Kazi.

Oglądaj w telewizji

Pt 10.12 21:05
TVP Polonialogo
So 11.12 12:35
TVP Polonialogo
Śr 15.12 2:40
TVP Polonialogo

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Hania zwierza się Julce ze swojej miłości do Piotra. Przyznaje, że nie kocha narzeczonego. Przyjaciółka jest wstrząśnięta. Próbuje przekonać Sikorkę, by nie zrywała z Michałem. Uważa, że Korban jedynie ją zwodzi. Burska mierzy się z prywatnymi kłopotami. Bart nadal nie może przestać myśleć o Kazi, chociaż stara się ukryć to przed Julką. Koledzy namawiają go, by szczerze porozmawiał z żoną. Drogi Michała, Pawła i Barta przez przypadek krzyżują się z pewnym nieznajomym mężczyzną. Medycy orientują się, że cierpi on na pęknięcie tętniaka aorty. Natychmiast postanawiają pospieszyć mu z pomocą. Wówczas jednak pacjent znika. Lekarze nie mają wyjścia. Rozpoczynają gorączkowe poszukiwania. Maks obmyśla nowe intrygi, by zastąpić Konicę na jego stanowisku. Lekarza wspiera dawna bliska znajoma, dyrektor Marta Jacyno z Akademii Medycznej. Twierdzi, że bez problemu zapewni mu poparcie. Jednocześnie Beger zajmuje się dziewczynką z uszkodzonym sercem. Choroba jest wynikiem powikłań po koronawirusie. Mała pacjentkę do Leśnej Góry przyprowadziła doktor Gawryło. Podczas konferencji zorganizowanej przez Begera Radwan próbuje się z nią zaprzyjaźnić. Liczy, że pozwoli mu to zbliżyć się do Kubusia. Joanna zaprasza go do siebie do domu na herbatę, gdzie lekarz ma wreszcie okazję spędzić czas z synem. Kobieta zaczyna uświadamiać sobie, że nowy znajomy coś przed nią ukrywa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...