Klan | odc. 3872

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola spotyka znajomego siostry, Tymona. Podoba jej się jego optymistyczne podejście do życia. Barbara idzie do banku Jacka w sprawie kredytu na rozwój kliniki. Przeprasza za złe sytuacje z przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola komentuje wczorajszą sytuację przed sklepem. Prosi Rafała, by o niczym nie mówił Agnieszce. Niebawem poznaje nowego znajomego siostry, Tymona. Podoba jej się jego optymistyczne podejście do życia. Witek oddaje Joli kolczyk, który Ilona znalazła w klatce papugi. Nie wie, jak wybrnie z tego przed żoną. Barbara idzie do banku Jacka w sprawie kredytu na rozwój swojej kliniki. Przeprasza za wszystkie złe sytuacje z przeszłości. Ula spóźnia się na lekcję angielskiego. Leokadia zabawia Żanetę, która już przyszła. Kobieta jest bardzo zainteresowana Piotrusiem. Bazyli chce prowadzić własny kanał kulinarny w sieci. Wraz z Małgosią pyta Jacka i Paulinę, czy może nagrywać filmiki w ich kuchni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...