Brzydula 2 (188)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian jest podekscytowany wyjazdem z Markiem. Liczy, że spotka kobietę swojego życia. Ula przeżywa ostatnie decyzje męża. Jedzie do Rysiowa. Bożenka umawia się z Adamem na szczerą rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Sebastian jest podekscytowany wyjazdem z Markiem. Liczy, że spotka w końcu kobietę swojego życia. Dobrzański wykazuje znacznie mniej entuzjazmu. Ula, która przeżywa ostatnie decyzje męża, nie mogąc skupić się na niczym innym, jedzie w odwiedziny do Rysiowa. Ala i Józef nadal martwią się o Beatkę, jednak ta zapewnia ich, że z Bartkiem łączy ją tylko przyjaźń. Marek Dobrowolski stara się dowiedzieć od Uli, dlaczego chce się ona od niego odsunąć i ustąpić miejsca Ani. Bożenka umawia się z Adamem na szczerą rozmowę. Turek całkowicie otwiera się przed dziewczyną. Niespodziewanie dzwoni do niego Aldona. Ania wraca do domu. Okazuje się, że Kryspin czeka tam na nią z kolacją.

Występują

Zobacz także

Ładuję...