Na ratunek 112: Przyrodni brat (616)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Marta udostępnia pokój swojej krewnej, Paulinie, która przyjechała na studia do miasta. Jakiś czas później wprowadza się ukochany studentki, Oskar. Okazuje się, że to początek kłopotów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Marta udostępnia pokój swojej krewnej, Paulinie, która przyjechała na studia do miasta. Nie bierze od niej pieniędzy, ponieważ dziewczyna jest w trudnej sytuacji materialnej. Jakiś czas później Paulina pyta swoją gospodynię, czy może się do nich wprowadzić jej ukochany, Oskar. Mężczyzna okazuje się osobą arogancką, w dodatku często organizuje głośne imprezy. Gdy Marta zaczyna protestować, zamyka ją w komórce. Kobieta doznaje ataku klaustrofobii i dzwoni pod numer 112. Paulina próbuje uwolnić krewną. Wówczas Oskar atakuje także ukochaną.

Zobacz także

Ładuję...