Your Honor (6)

(Your Honor: Part Six)

serial sensacyjny USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Michael chce poznać tożsamość szantażysty. Jimmy odkrywa, że to nie Kofi spowodował wypadek, w którym zginął Rocco. Z Frankiem jedzie do domu sędziego. Ich plany krzyżuje pojawienie się Adama i Fii.

Oglądaj w telewizji

So 22.01 23:00
CANAL+ Serialelogo

Opis

Nowy Orlean. Sędzia Michael Desatio (Bryan Cranston) chce chronić syna (Hunter Doohan), który spowodował tragiczny w skutkach wypadek samochodowy. Łamie prawo, sprzeniewierza się swojemu sumieniu i wkracza na niebezpieczną drogę, zadzierając z mafijną rodziną. Remake popularnego izraelskiego serialu.

W tym odcinku

Michael chce odkryć tożsamość szantażysty i prosi o pomoc Nancy. Wkrótce udaje mu się go namierzyć. Jimmy odkrywa, że to nie Kofi spowodował wypadek, w którym zginął Rocco. Wraz z Frankiem jedzie do domu sędziego. Ich plany krzyżuje pojawienie się Adama i Fii. Carlo i Joey spotykają się z Desire. Chcą pomóc w dystrybucji narkotyków. Lee znajduje dowody świadczące o tym, że to Carlo zabił Kofiego. Michael spotyka się z Trevorem, który go szantażuje. Wówczas zjawiają się Jimmy i Frankie, przekonani, że to sędzia odpowiada za śmierć Rocco. Desiato mówi bossowi o zbliżającym się aresztowaniu Carla. Zawiera z nim układ.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...