Barwy szczęścia | odc. 2499

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek wchodzi w rolę mediatora i próbuje pogodzić syna z Michaliną. Witek jednak nie potrafi tak po prostu zapomnieć o tym, co dziewczyna zrobiła. Nadal chce, żeby się wyprowadziła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marek wchodzi w rolę mediatora i próbuje pogodzić syna z Michaliną. Witek jednak nie potrafi tak po prostu zapomnieć o tym, co dziewczyna zrobiła. Nadal chce, by się wyprowadziła. W szkole Niedzielska, poruszona przedstawieniem, tłumaczy Złotemu, że jego historia może pomóc wielu młodym ludziom w trudnej sytuacji. Przekonuje, że powinien wybaczyć ukochanej. Luiza ma pretensje do Renaty za to, że zamiast jej ojca wybrała Andrzeja. Dzięki negocjacjom prowadzonym przez Zwoleńską Romanowski otrzymuje część pieniędzy. Postanawia uczcić to na swój sposób. Małgorzata wspiera Franka. Powtarza, że sprawa budowy apartamentowca może jeszcze przybrać inny obrót. Uważa, że na pewno pojawi się nowy inwestor. W końcu decyduje się poprosić o pomoc Wilka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...