Klan | odc. 3871

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula nie ma z kim zostawić Piotrusia. Grażyna uważa, że dziadek Leopold podejmie się opieki, ale okazuje się, że czas zajmą mu turyści z Japonii. Jacek idzie do pracy pierwszy dzień po zwolnieniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ula nie ma z kim zostawić Piotrusia. Grażyna uważa, że dziadek Leopold podejmie się opieki, ale okazuje się, że czas zajmą mu turyści z Japonii. Wybór pada więc na Leokadię. Jacek idzie do pracy pierwszy dzień po zwolnieniu. Później ma zajęcia tenisowe. Paulina prosi, by się oszczędzał. Witek przywozi do Surmaczowej Ilonę i Teosia. Z zaskoczeniem odkrywają w domu obecność Gustawa. Podczas sprzątania klatki papugi Ilona znajduje złoty kolczyk. Razem z Anną zastanawiają się, do kogo może należeć. Tymon przyprowadza do szkoły jogi narzeczonego Iwony, Marcela. Rafał zauważa na parkingu przed sklepem Lidkę z Januszem. Na jego widok kobieta ostentacyjnie całuje kochanka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...