Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3312

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dyrektorka poprawczaka mówi Smolnemu, że ktoś próbował zdobyć informacje o śmierci jego kolegi sprzed lat. Damian z Moniką wspólnie opiekują się Itą. U chorej kobiety pojawiają się nietypowe objawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Dyrektorka poprawczaka mówi Smolnemu, że niedawno ktoś próbował zdobyć informacje o śmierci jego kolegi sprzed lat, Rafała Ściborka. Kiedy Krzysztof i Lara wracają do Warszawy, pisarka wyjawia Basi prawdę - spędziła z mężczyzną noc w Żabińcu. Kuba, zaskoczony wyznaniem Pauliny, nie wie, czy powinien wybrać ją, czy Maję. Maks stosuje podstęp, by umówić się z Iloną w restauracji. Wyznaje żonie miłość i błaga o drugą szansę. Para spędza razem wieczór, ale nocą magia pryska. Brzozowski dostaje bowiem wiadomość od stęsknionej nieznajomej. Damian z Moniką wspólnie opiekują się Itą. Cieślik jest jej za to bardzo wdzięczny. Małżonka szczere angażuje się w tę sprawę i martwi zdrowiem dawnej partnerki senatora. Niespodziewanie u chorej kobiety pojawiają się dziwne objawy - całkowicie traci czucie w ręce. Natychmiast trafia do szpitala, gdzie ma zrobione badania. Wyniki są szokujące.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...