Rodzinny interes 5 (222)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert, który został skazany za gwałt, wychodzi z więzienia. Ofiara chce się z nim zobaczyć i prosić o wybaczenie. Bronek usiłuje odzyskać zainwestowane pieniądze. Prawnik twierdzi, że szanse są małe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Robert trafił do więzienia za gwałt na dziewczynie, z którą kiedyś się spotykał. Teraz wychodzi na wolność. Ma nadzieję na odzyskanie względów eksżony, Marty, i chciałby również spotkać wreszcie swoją córeczkę. Kobieta nie chce mieć jednak już z nim do czynienia. Brat ofiary, Jędrzej, jest zdania, że kilkuletnia kara więzienia to zbyt mało i dąży do tego, by jak najbardziej utrudnić Robertowi powrót do wolności. Nieoczekiwanie poszkodowana, Marysia, występuje z zakonu i wraca do rodziny. Pragnie zobaczyć się z oprawcą i prosić, by jej wybaczył. Bronek chce odzyskać pieniądze, które bez namysłu zainwestował, ale według prawnika szanse na to są niewielkie. Zrozpaczony mechanik zwraca się z prośbą o pomoc do szefa, jednak ten nie może udzielić mu pożyczki. Dawid zaczyna orientować się, że jest jakiś problem, i decyduje się przedyskutować sprawę z mamą. Podczas rozmowy między Bronkiem i Justyną dochodzi do nieprzewidzianego zdarzenia - mężczyzna nagle słabnie. Okazuje się jednak, że to tylko atak paniki. Wezwany na miejsce ratownik zwraca uwagę na zły stan psychiczny i fizyczny pacjenta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...