Akademik: Pistolet (10)

serial komediowy Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał straszy współlokatorów grą uruchomioną na laptopie. Sprzęt ulega awarii. Chłopak pożycza komputer od Weroniki, która niby przypadkiem zostawia na nim foldery z osobistymi zdjęciami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zdzisław, Roger i Michał wprowadzają się do akademika. Zamieszkują w dwupokojowym segmencie, w którym są już Andżelika, Lena i Weronika. Od początku między dziewczynami i chłopakami iskrzy.

W tym odcinku

Michał straszy współlokatorów grą uruchomioną na laptopie. Sprzęt ulega awarii i trzeba go oddać do naprawy. Chłopak pożycza komputer od Weroniki, która niby przypadkiem zostawia na nim foldery z osobistymi zdjęciami. Roger dowiaduje się, że działacze samorządu studenckiego mają taryfę ulgową u wykładowców. Postanawia się tam zapisać. Zdzich, zamiast zwrotu pożyczki, dostaje od dłużnika pistolet na gumowe kule. Bawiąc się nim, przypadkowo rani Rogera. Do akademika przyjeżdża Martyniak - ojciec Rogera. Jest dumny, że syn działa w samorządzie. Jest jednak świadkiem sceny, jak rozwścieczony chłopak goni z nożem za Zdziśkiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...