Na ratunek 112: Powtórka z rozrywki (615)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Eryk wychodzi z więzienia. Wkrótce potem zakochuje się w Dorocie. Pewnego dnia na ulicy Eryka zaczepia dawny znajomy, Grzegorz. Mężczyzna proponuje byłemu więźniowi kolejne nielegalne zlecenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Eryk wychodzi z więzienia. Wkrótce potem zakochuje się w Dorocie. Nie przyznaje się jednak ukochanej do swojej kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia na ulicy Eryka zaczepia dawny znajomy, Grzegorz. Mężczyzna proponuje byłemu więźniowi kolejne nielegalne zlecenie. Gdy Eryk odmawia, zaczyna go szantażować, twierdząc, że zrobi krzywdę Dorocie. Kilka dni później kobieta niemal ginie pod kołami auta nieostrożnego kierowcy. Eryk domyśla się, że za kierownicą siedział Grzegorz. Postanawia wziąć udział w zorganizowanym przez znajomego napadzie.

Zobacz także

Ładuję...