Agenci NCIS: Los Angeles 8: Ważny cel (1)

(NCIS: Los Angeles 8: High-Value Target)

serial sensacyjny USA 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół szuka sprawcy kradzieży cezu ze szpitali w Los Angeles. Niestety, działania agentów zostają spowolnione w związku z przyjazdem Corbina Duggana, który zamierza reorganizować departament.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów elitarnej jednostki marynarki wojennej, która specjalizuje się w tajnych zadaniach. Jej pracownicy, agent specjalny G. Callen (Chris O'Donnel), były komandos Samuel Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektyw Marty Deeks (Eric Christian Olsen), przenoszą się w najodleglejsze zakątki globu, by odnaleźć sprawców zbrodni i rozpracować grupy terrorystyczne. W ósmym sezonie tego popularnego serialu udadzą się do pochłoniętej wojną Syrii. Na miejscu stoczą walkę o życie. Ponownie zmierzą się ze zdrajcą we własnych szeregach.

W tym odcinku

Zespół szuka sprawcy kradzieży cezu z kilku szpitali w Los Angeles. Niestety, działania agentów zostają spowolnione w związku z przyjazdem Corbina Duggana, który zamierza przeprowadzić reorganizację departamentu. Jego decyzja podyktowana jest nieudanymi próbami schwytania szpiega w szeregach NCIS.

Występują

Twórcy

Ładuję...