Barwy szczęścia | odc. 2498

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona odbywa z Kępskim jazdę próbną nowym samochodem. Marek w końcu poznaje jej adoratora. Franek z pomocą Stefana usiłuje uzyskać informacje o apartamentowcu, w którym kupił mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iwona odbywa z Kępskim jazdę próbną nowym samochodem. Kiedy zajeżdżają razem po Wioletkę, Marek poznaje jej adoratora. Michalina pogrąża się w rozpaczy. Sztuka co prawda okazała się ogromnym sukcesem, ale rozpadł się jej związek. Witek nie chce z nią rozmawiać. Co gorsza, pakuje jej rzeczy i żąda, by się wyprowadziła. Franek z pomocą Stefana usiłuje uzyskać informacje o apartamentowcu, w którym kupił mieszkanie. Liczy, że niedługo prace zostaną wznowione. Tolek jednak przekazuje mu złą wiadomość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...