Leśniczówka (432)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Daniel proponuje Adrianowi stanowisko szefa kuchni. Oskar opowiada Magdzie, dlaczego jego syn kuleje. Ksiądz wypytuje Bogdana o Miłkę. Sądzi, że już wróciła do domu. Karcz ukrywa przed nim prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Sławek informuje Zibiego, że ktoś przełączył w chłodni tryb zamrażania na rozmrażanie i całe mięso nadaje się do wyrzucenia. Gdy Beata się o tym dowiaduje, jest załamana. Mięso jest bowiem potrzebne do przygotowania konkursowych potraw. Z pomocą Adriana udaje się jednak zażegnać kryzys. W nagrodę Daniel proponuje mu stanowisko szefa kuchni. Oskar opowiada Magdzie, dlaczego jego syn Maciek kuleje. W domu Mądrasiuków chłopiec wraz z Pati przygotowuje pizzę. Niechcący strąca mąkę i jest zrozpaczony z powodu swojej nieporadności. Ksiądz wypytuje Bogdana o Miłkę. Sądzi, że już wróciła do domu. Karcz ukrywa przed nim prawdę. Wieczorem wraz z Kacprem udaje się do lasu z dwiema reklamówkami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...