Budując marzenia (7/8)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na działce w Ławkach postęp prac budowlanych jest coraz bardziej widoczny. Anna Dereszowska ze swoją imienniczką, panią architekt, oglądają wnętrza domów. We wszystkich pokojach położono już tynki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Znana aktorka Anna Dereszowska wraz ze swoim życiowym partnerem Danielem Duniakiem pokazują krok po kroku, jak powstaje nowoczesny ośrodek agroturystyczny, w który zdecydowali się zainwestować. Udają się w urokliwe, otoczone jeziorami miejsce, by nadzorować przebieg kolejnych etapów prac - od planowania, po budowanie, aż po urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Dodatkowo Anna Dereszowska planuje poznać lokalnych mieszkańców i ich kulturę, a nawet nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki w wystroju wnętrz swojego siedliska. Znana aktorka podzieli się z widzami zarówno swoimi motywacjami, jak i niepokojami czy trudnościami towarzyszącymi inwestycji.

Na działce w Ławkach postęp prac budowlanych jest coraz bardziej widoczny. Anna Dereszowska ze swoją imienniczką, panią architekt, oglądają wnętrza domów. We wszystkich pokojach położono już tynki. Obecnie trwa malowanie. Główne pomieszczenie w domu gościnnym jest już prawie gotowe. W odcinku pojawia się Kama. Kobieta organizuje warsztaty z dzikiej kuchni, która polega na wykorzystywaniu zdrowych chwastów w kuchni. Z roślin znalezionych na łące Kama wspólnie z Anną Dereszowską robi sałatkę.

Występują

Ładuję...