Brzydula 2 (186)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula i Marek mają ciężki poranek. Nie mogą dojść do siebie po słowach, które ostatnio padły między nimi. Z kolei Violetta nie potrafi się pogodzić z faktem, że z Sebastianem wszystko skończone.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula i Marek mają ciężki poranek. Nie mogą dojść do siebie po słowach, które ostatnio padły między nimi. Z kolei Violetta nie potrafi się pogodzić z faktem, że z Sebastianem wszystko skończone. Nie znajduje pocieszenia wśród pracowników F&D, więc jedzie do kancelarii Fica. Okazuje się jednak, że mecenasa nie ma w biurze. Adam stara się wymknąć z mieszkania do pracy, jednak na jego drodze staje Aldona. Ula konfrontuje się z Markiem. Uważa, że najwyższa pora, żeby wszystko sobie wybaczyć i pójść do przodu. Albo definitywnie się rozstać. Po ciężkim dniu Dobrzańska idzie na terapię. Podczas sesji do gabinetu wpada Violetta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...