Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3311

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozgoryczona Ilona czuje, że Maks znalazł sobie w Hiszpanii inną kobietę. Siwecki jedzie karetką do szpitala, gdzie Kamil przeprowadza operację. Ratująca życie medyczna interwencja udaje się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Rozgoryczona Ilona nie chce rozmawiać z mężem. Czuje, że Maks znalazł sobie w Hiszpanii inną kobietę. Brzozowski cały czas zaprzecza i proponuje, żeby wyjechali gdzieś we dwoje. To jeszcze bardziej rozsierdza Zdybicką - teraz powinni skupić się na Wiktorku, który tęsknił za tatą, a przede wszystkim wiele przez niego wycierpiał. Wieczorem kobieta łyka garść leków uspokajających. Siwecki jedzie karetką do szpitala, gdzie Kamil przeprowadza operację. Ratująca życie medyczna interwencja udaje się. Laura, córka pacjenta, wdzięczna lekarzowi, rzuca mu się na szyję. Hao mówi Uli, że ojciec planuje zabrać go do Wietnamu. Nie jest pewien, czy kiedykolwiek wróci. W tajemnicy przed żoną Krzysztof odwiedza placówkę wychowawczą, w której przebywał jako nastolatek. Przez dziwny zbieg okoliczności towarzyszy mu Lara. Pisarka uważnie obserwuje Smolnego, z przejęciem wertującego dokumenty dotyczące śmierci kolegi. Paulina przychodzi do Kuby, by wyznać mu miłość. Zamierza też zawalczyć o ich związek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...