Lombard. Życie pod zastaw 9 (460)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żonaty Mikołaj zbliża się do opiekunki swojego dziecka. Kobieta domaga się, by ich związek stał się jawny. Gdy mężczyzna się sprzeciwia, szantażuje go. Mikołaj musi zdobyć pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Mikołaj i Aneta wychowują wspólnie sześcioletniego syna Michała. Mężczyzna czuje, że coraz mniej łączy go z przebojową żoną, zbliża się za to do opiekunki dziecka. Amanda w końcu zaczyna domagać się, by ich związek stał się jawny, jednak Mikołajowi nie podoba się ten pomysł. Pada ofiarą szantażu z jej strony. Idzie do lombardu, by zdobyć pieniądze i zapewnić sobie jej milczenie, ale Amanda staje się coraz bardziej pazerna. Filomena odwiedza zakład na Cichej w towarzystwie pewnego spokojnego człowieka, Jezioraka, któremu każde podejmować małe remontowe prace w swoim mieszkaniu. Jaca źle znosi rozstanie z Kawą, która wyjechała do Paryża. Mariusz i kolega namawiają go, by poszedł na imprezę i się odprężył.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...