Rodzinny interes 5 (221)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas wizyty Doroty w salonie urody dochodzi do dziwnego zdarzenia. Ktoś przerywa emisję muzyki z lokalnej rozgłośni i zmodyfikowanym głosem oświadcza, że niebawem wyjawi sekrety burmistrza miasta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Podczas wizyty Doroty w salonie Bella Ella dochodzi do dziwnego zdarzenia. Ktoś przerywa emisję muzyki z lokalnej rozgłośni i zmodyfikowanym głosem oświadcza, że niebawem wyjawi sekrety burmistrza miasta. Okazuje się, że polityk już wcześniej dostawał pogróżki. Mieszkańcy miasta wydają się bardzo poruszeni. Fryzjerki i mechanicy zachodzą w głowę, kto za tym stoi... Osiemnastoletni Milan jeździ po mieście charakterystycznym autem. Marek dziwi się, jak duże podobieństwo jest między jego matką i Bożeną. Zaczyna rozumieć postępowanie swojego brata. Jadwiga stara się dowiedzieć, co jej siostra myśli o Marku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...