Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (526)
W skrócie
Tomek Jawor i Barbara Kalicka wszczynają śledztwo w sprawie skarbca bankowego, z którego zniknęła spora suma pieniędzy. Monitoring pokazuje, że za kradzieżą stoi zastępczyni dyrektora placówki.
Oglądaj w telewizji
Opis
Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.
W tym odcinku
Tomek Jawor i Barbara Kalicka wszczynają śledztwo w sprawie skarbca bankowego, z którego zniknęła spora suma pieniędzy. Monitoring pokazuje, że za kradzieżą stoi Małgorzata Rataj, zastępczyni dyrektora placówki. Policjanci udają się do jej domu, by ją aresztować. Na miejscu znajdują jednak jej zwłoki. Przesłuchują świadków i dowiadują się, że dzień wcześniej kobieta rozrzucała banknoty z własnego balkonu. Wkrótce w niewyjaśnionych okolicznościach znika bliska przyjaciółka ofiary. Tomek Jawor kontynuuje dochodzenie w sprawie poszukiwanego mordercy, Krzysztofa Czerwca. Uświadamia sobie, że mężczyzna czerpał inspirację z Kuriera Dolnośląskiego. Policjant próbuje odkryć, o co mogło mu chodzić.
Występują
















