Święty (161)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Anita odwiedza przebywającego w areszcie technologa. Mężczyzna mówi jej, że do występku namówiła go Tamara. Anita nabiera w stosunku do niej podejrzeń. Plebanię odwiedza biskup Mrugała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Anita odwiedza przebywającego w areszcie technologa. Mężczyzna mówi jej, że do występku namówiła go Tamara. Anita nabiera w stosunku do niej podejrzeń. Plebanię odwiedza biskup Mrugała. Prosi Jolantę, by pomogła mu w wyborze gosposi. Kobieta razem z księdzem i Lucjanem od razu zabiera się do poszukiwań. Stasia i Gienia, kandydatki na to stanowisko, zostają poddane różnym próbom. Kordas chce zaradzić hejtowi wylewającemu się na Luizę w prasie i internecie. Planuje też kupić córce część firmy Anity. Bartosz, Arleta i Ania wyjeżdżają razem nad morze. Z tego powodu mężczyzna przekłada lekcje tańca z Magdą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...