Na ratunek 112: Niewierny narzeczony (614)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Alicja ma niebawem poślubić Pawła. Przyjaciółka, Milena, wyznaje dziewczynie, że widziała jej narzeczonego w towarzystwie innej kobiety. Przyszła panna młoda postanawia obserwować wybranka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Alicja ma niebawem poślubić Pawła. Przyjaciółka, Milena, wyznaje dziewczynie, że widziała jej narzeczonego w towarzystwie innej kobiety. Przyszła panna młoda nie wierzy, by ukochany ją zdradzał, postanawia jednak obserwować Pawła. Niebawem jednak przyłapuje go na kłamstwie, co wzmaga jej podejrzliwość. Milena sugeruje Alicji, by podała ukochanemu serum prawdy. Kobiety zmawiają w internecie skopolaminę. Substancja powoduje u mężczyzny halucynacje i silny ból głowy. Spanikowana Alicja dzwoni pod numer 112. Nie mówi jednak operatorce, co podała ukochanemu.

Zobacz także

Ładuję...