Kuchnia (16)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W restauracji Claude Monet często goszczą kontrolerzy. Okazuje się, że mylą lokale, ponieważ powinni przychodzić do sąsiedniego Arcobelano. Szef postanawia się zemścić. Wpada na ryzykowny pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życiowe i zawodowe perypetie pracowników renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Jednym z nich jest młody Maks Ławrowski (Patryk Cebulski), który dopiero zaczyna swoją karierę zawodową. Niezdarny chłopak ma wyjątkowy talent do ładowania się w tarapaty.

W tym odcinku

W restauracji Claude Monet często goszczą kontrolerzy, którzy sprawdzają instalacje przeciwpożarowe. Okazuje się, że mylą lokale, ponieważ powinni przychodzić do sąsiedniego Arcobelano. Szef postanawia się zemścić. Wiedząc, że u konkurencji zatrudnieni się obcokrajowcy, składa donos do służb imigracyjnych. Kontrola w Arcobelano nie wykazuje żadnych nieprawidłowości, dlatego funkcjonariusze zamierzają zajrzeć także do lokalu Claude Monet. Szef każe wszystkim nielegalnie zatrudnionym opuścić restaurację. Jest już jednak za późno na ucieczkę. Stróże prawa okazują litość Nargizowi, nie mają jej jednak dla Igora, który posiada fałszywy paszport.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...