Barwy szczęścia | odc. 2497

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michalina stresuje się premierą sztuki, którą opracowała wraz z kolegami. Żabcia martwi się, że rozstanie Jezierskich będzie kosztować ją posadę. Chce powiedzieć Biernackiemu, że jest gosposią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Michalina stresuje się premierą sztuki, którą opracowała wraz z kolegami. Niepokoi się, ponieważ podczas pisania scenariusza wykorzystała dziennik Witka, chociaż ten nie wyraził na to zgody. Dawid, jeden z aktorów, nagle przepada bez śladu tuż przed rozpoczęciem przedstawienia. Michalinie w końcu udaje się go znaleźć. Zastaje go za kulisami, palącego skręta. Żabcia martwi się, że rozstanie Jezierskich będzie kosztować ją posadę. Wdaje się z Ryśkiem w awanturę, po czym znowu umawia z Biernackim. Zamierza wreszcie powiedzieć mu, że jest jedynie gosposią. Liczy, że biznesmena ujmie jej szczerość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...