Klan | odc. 3869

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lidka namawia Janusza na wspólny weekend. Mężczyzna tłumaczy, że już umówił się z Zosią. Agnieszka skarży się Oli, że córka znowu wybrała ojca, a nie ją. Rutka proponuje Irminie wyjazd do Fromborka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lidka, która została u Janusza na noc, próbuje namówić go na wspólny weekend na działce u koleżanki. Sokołowski tłumaczy, że już umówił się z Zosią. Dziewczynka informuje mamę, że zaraz po szkole jedzie do taty i zostanie tam do niedzieli. Agnieszka skarży się Oli, że córka znowu wybrała ojca, a nie ją. Paweł ma odnieść Annie żakiet, który zostawiła u Wigi w gabinecie. Uważa, że jej roztargnienie to dowód na problemy z głową. Przed domem kobiety spotyka Gustawa rozpakowującego bagaże. Mężczyzna zamierza pokazać się Surmaczowej w szkockim stroju i z dudami. Rutka proponuje Irminie wyjazd do Fromborka. Gdy lekarka odmawia, zaprasza ją do kina.

Występują

Zobacz także

Ładuję...