Lombard. Życie pod zastaw 9 (459)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gosia, absolwentka ASP, pracuje w barze. Jej sytuacja finansowa jest dobra dzięki pomocy mieszkającej w Kanadzie cioci. Kiedy krewna oświadcza, że odwiedzi ją za dwa dni, dziewczyna wpada w panikę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Gosia, absolwentka ASP, pracuje dorywczo w barze. Jej sytuacja finansowa jest całkiem dobra dzięki pomocy mieszkającej w Kanadzie cioci Estery, która opiekowała się nią po śmierci rodziców. Dziewczynę wspiera również babcia, która ma nadzieję, że wnuczka w końcu wyjdzie za mąż. Kiedy ciocia oświadcza, że odwiedzi ją za dwa dni, Gosia wpada w panikę. Prosi swojego ekschłopaka, Sławka, by na czas pobytu Estery w Polsce udawali, że planują ślub. Chłopak stawia jednak warunki. Jak się okazuje, Estera oczekuje, że para pobierze się jak najszybciej. Jeśli tak się stanie, Gosia może liczyć na przepisanie jej w spadku całego majątku. Wkrótce ciocia dowiaduje się, że doszło do oszustwa. Do lombardu przychodzi cierpiąca na alzheimera starsza kobieta. Nie ma przy sobie żadnego dokumentu. Tymczasem rozpaczliwie poszukuje jej mąż. Roman źle znosi sytuację z Izą. Jego powiernikiem w trudnych chwilach zostaje Lolek. Ten z kolei czeka na wyniki badań, którym poddał się za namową Marty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...