Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3310

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona próbuje ukoić ból po zdradzie Maksa lekami i alkoholem. Następnego dnia Wiktorek z trudem ją budzi. Chłopiec ma poważne problemy w szkole, spowodowane niedawnymi przeżyciami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ilona próbuje ukoić ból po zdradzie Maksa lekami i alkoholem. Następnego dnia Wiktorek z trudem ją budzi. Chłopiec ma poważne problemy w szkole, spowodowane niedawnymi przeżyciami oraz rozłąką z ojcem. Co gorsza, wieczorem ktoś włamuje się do domu Zdybickiej. Kobieta sięga po nóż... Smolny spotyka na pogrzebie Ryszki kolejnego znajomego z poprawczaka. On wyśmiewa wersję wydarzeń, zgodnie z którą to duch zmarłego Rafała przyczynił się do samobójstwa ich kolegi. Krzysztof pragnie podobnego podejścia, ale kilka godzin później odbiera przerażający telefon. Kuba próbuje pocieszyć Maję, ośmieszoną w internecie ordynarnym fotomontażem. Ku jego zaskoczeniu, Paulina również wyraża swoje współczucie dla rywalki. Następnie wyznaje Brzozowskiemu miłość. Siwy trafia do mieszkania Kamila. Jest w ciężkim stanie i potrzebuje natychmiastowej operacji, w przeciwnym razie umrze. Niestety, pacjent nie wyraża na nią zgody, bowiem najpierw chce porozmawiać z córką. Hofferowi pomoc oferuje Ula.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...