Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (525)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Sekretarka znajduje na parkingu pod biurem ciało swojego szefa. Mężczyzna zginął od ciosu w głowę. Zdaniem Kropielnickiej sprawca mógł się posłużyć kluczem do kół, który znalazła w pobliżu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Sekretarka znajduje na parkingu pod biurem ciało swojego szefa. Mężczyzna zginął od ciosu w głowę tępym narzędziem. Zdaniem Kropielnickiej sprawca mógł się posłużyć kluczem do kół, który znalazła w pobliżu. Górska i Kłos ustalają, że w noc przed śmiercią denat zorganizował partię pokera na sporą stawkę. Załoga odnajduje pozostałych uczestników wieczornej gry, ale każdy z nich dostarcza dowody obciążające pozostałych. Tymczasem Daga odsuwa się od sprawy Czerwca, ale niebawem dzieje się coś, co sprawia, że policjantka znowu jest zainteresowana znalezieniem zbiegłego mordercy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...