Święty (160)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Bożena żali się Czarnej, że nie chce już być ze Żbikowskim. Sierżant zwierza się Kubie z podobnych przemyśleń. Wróbel i Kawaler Smutny wracają ze SPA i pokazują kolegom zdjęcia z pobytu w ośrodku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Bożena żali się Czarnej, że nie chce już być ze Żbikowskim. Sierżant zwierza się Kubie z podobnych przemyśleń. Wróbel i Kawaler Smutny wracają ze SPA i pokazują kolegom zdjęcia z pobytu. Do baru przychodzi Leokadia. Nie stać jej na pełen posiłek. Białach to zauważa i dopisuje promocję na tablicy. Już po jej wyjściu Czarna znajduje pozostawioną torebkę. Mikołaj jedzie zwrócić zgubę. Dowiaduje się o problemach kobiety i stara się jej pomóc. Tymczasem Patryk wybiera się do Uroczyska, by szukać inwestora. Wracając ze spotkania, chłopak zostaje aresztowany przez Żbikowskiego. Nie zapłacił w barze za obiad i czeka go kara. Wkrótce chłopak proponuje Michałowi pewien sposób na zarobienie pieniędzy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...