Na dobre i na złe | odc. 819: Matka dobra, matka zła

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Falkowicz włącza się w sprawę nastoletnich rodziców, których wspierali Alina i Tretter. Ula i Jacek mimo przeciwności pragną zatrzymać swoje dziecko. Młoda matka i niemowlę zaczynają źle się czuć.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.12 2:40
TVP Polonialogo

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Falkowicz włącza się w sprawę nastoletnich rodziców, których dotąd wspierali Alina i Tretter. Ula i Jacek mimo wszystkich przeciwności losu pragną zatrzymać swoje dziecko. Niespodziewanie młoda matka i niemowlę zaczynają źle się czuć. Ponownie zostają przyjęci do szpitala. Inspektor Korban po raz kolejny potrzebuje pomocy Hani. Chodzi o jego starszego przyjaciela, który uległ wypadkowi. Korzystając ze sposobności, Piotr stara się nakłonić lekarkę, by porzuciła narzeczonego. Doktor Sikorka nie chce go słuchać. W końcu jednak dochodzi między nimi do nieoczekiwanego pocałunku. Radwanowi wreszcie udaje się odnaleźć żonę Gawryły, Joannę, i swojego synka, Kubusia. Zataja przed kobietą, kim jest dla chłopca, choć przyznaje się do znajomości z Piotrem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...