Klan | odc. 3867

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia informuje mamę, że tata przyjdzie pomóc jej w matematyce. Agnieszka skarży się Oli, że teraz były partner będzie częściej obecny w ich domu. Kiedy Janusz się zjawia, kobieta wychodzi na spacer.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zosia informuje mamę, że tata przyjdzie pomóc jej w matematyce. Agnieszka skarży się Oli, że teraz były partner będzie częściej obecny w ich domu. Kiedy Janusz zjawia się w towarzystwie córki, kobieta wychodzi na spacer z Tymonem. Pawłowi nie podoba się pomysł Anny na wspólne mieszkanie z doktorem Kowalskim i jej słowa, że dostała znak z zaświatów od Tadeusza. Prosi Wigę, by wybadała, czy Surmaczowa nie ma zaburzeń nerwowych. Paulina załatwia formalności związane z nową pracą i odbiera Jacka ze szpitala. Borecki jest na zwolnieniu lekarskim i zastanawia się, jak wypełnić ten czas.

Występują

Zobacz także

Ładuję...