Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3309

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil prosi Hebla o pomoc w dotarciu do Siwego. Koleżanki przekonują Julkę, by nakręciła kolejny filmik. Kiedy późnym wieczorem nastolatki nie ma w domu, Igor i Ela wszczynają poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kamil prosi Hebla o pomoc w dotarciu do Siwego. Potem zaskoczony Hoffer wpada na Ulę i Hao, którzy opuścili lekcje, chcąc pobyć razem. Po południu otrzymuje informację o miejscu spotkania z przestępcą. Ich rozmowa kończy się... pobiciem. Igor dowiaduje się, co córka zrobiła w szkole. Julka okłamuje ojca, że nauczycielka gnębi ją bez powodu. Później odbiera gratulacje od koleżanek z klasy. Nastolatkom zaimponowała liczba widzów, którzy widzieli nagranie z Nowakówną. Po lekcjach przekonują dziewczynę, żeby nakręciła kolejny filmik. Kiedy późnym wieczorem nie ma jej jeszcze w domu, spanikowani Igor i Ela wszczynają poszukiwania. Damian stara się pomóc Icie po tym, jak potwierdzono u niej chorobę Alzheimera. Razem z żoną namawia kobietę, by podjęła terapię. Cieślik zabiera też dawną ukochaną do specjalistycznego ośrodka opieki, ale ona odmawia pozostania tam. Postanawia w tajemnicy wyjechać do Indii i zakończyć swoje życie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...