Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1317

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas wakacji u ciotki znika 20-letni Dawid. Po jakimś czasie policjanci znajdują ciało chłopaka i narkotyki. Wkrótce znika jego kuzyn Marcel. Matka dowiaduje się, że zamierza popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnych odcinkach serialu pojawią się nowe historie dramatyczne ludzi, których życie w jednej chwili uległo całkowitej zmianie. Bohaterowie muszą poradzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Mimo problemów, nadal mogą zawalczyć o szczęście. Gościem jednego z epizodów będzie gwiazda disco polo, Tomasz "Niecik" Niecikowski.

W tym odcinku

43-letnia Lidia bardzo denerwuje się zniknięciem 20-letniego siostrzeńca, Dawida, który przyjechał do niej na dwutygodniowe wakacje. Młody człowiek nie wraca od wczoraj. Syn kobiety, Marcel, nie wie, co spotkało jego kuzyna. Siostra informuje o wszystkim Marylę, matkę zaginionego, a ona natychmiast przyjeżdża do Warszawy. Cała trójka bierze czynny udział w poszukiwaniach. Jednocześnie przedłużająca się nieobecność Dawida źle wpływa na Marcela - zamyka się w sobie. Lidia stara się go wspierać, ale wówczas nie jest w pełni zaangażowana w sprawę siostrzeńca. Maryla ma do niej o to pretensje, zarzuca siostrze, że nie dopilnowała jej syna. Pewnego dnia policja znajduje ciało Dawida i narkotyki. Wkrótce znika Marcel. Przerażona Lidia nie rozumie, co się dzieje. Kiedy otrzymuje wiadomość od kolegi chłopaka, że ten zamierza popełnić samobójstwo, prawda wychodzi na jaw.

Zobacz także

Ładuję...