Tajemnice miłości (36)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

60-letniej Krysi przeszkadza pesymizm męża. Na pogrzebie znajomego spotyka ona Michała - swoją dawną miłość z czasów studiów. Mężczyzna namawia seniorkę, by wybrała się w podróż dookoła świata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Tajemnice miłości" doświadczają tego pięknego, wielowymiarowego uczucia, które może się pojawić w różnych momentach życia. Niejednokrotnie całkowicie zmienia ona życie, ale też stawia przed koniecznością podejmowania trudnych wyborów. W każdym odcinku zostanie zaprezentowana inna historia, klimatem przywodząca na myśl komedię romantyczną. Narratorami będą ich główni bohaterowie. Wśród nich znajdą się małżeństwa i pary pozostające w nieformalnych związkach, kochankowi czy single, których od miłości dzieli jeden krok. Wszystkie opowieści maja drugie dno, czyli właśnie tę tytułową tajemnicę, zwrot akcji pojawiający się na końcu odcinka i zmieniający życie.

W tym odcinku

Władek nieustannie powtarza 60-letniej żonie Krysi, która i tak czuje się staro, że nic jej już w życiu nie spotka, powinna pisać testament oraz kupować miejsce na cmentarzu. Kobieta ma na ten temat inne zdanie, przeszkadza jej pesymizm męża. Pewnego dnia, na pogrzebie wspólnego znajomego, spotyka Michała - swoją dawną miłość z czasów studiów. Choć jest od niej starszy o rok, korzysta z życia. Coraz częściej spotyka się z Krysią, namawia 60-latkę na to, żeby próbowała szalonych rzeczy, jak jazda na motocyklu. Starsza pani odżywa, a nowy przyjaciel twierdzi dodatkowo, że powinna odejść od nudnego Władka i wybrać się w podróż dookoła świata. Kiedy Krysia rozważa tę propozycję, mąż przekazuje jej szokujące wieści - jest ciężko chory.

Występują

Zobacz także

Ładuję...