Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (266)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prawnik Michał, który zobaczył swoją żonę w czułych objęciach nieznajomego, decyduje się wynająć prywatnego detektywa. Klientka lombardu oskarża pracowników o uszkodzenie depozytu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Prawnik Michał jest przekonany, że jego żona Laura ma kochanka. Pewnego dnia zobaczył ją w czułych objęciach obcego mężczyzny. Michał decyduje się wynająć prywatnego detektywa, aby ustalił wszystkie niezbędne fakty. Benia zostaje wypisana ze szpitala. Zamierza jak najszybciej wrócić do pracy. Kazimierz czuje się w obowiązku, aby z nią poważnie porozmawiać. Tymczasem w lombardzie wybucha awantura za sprawą klientki, która oskarża personel o uszkodzenie depozytu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...