Lombard. Życie pod zastaw 9 (457)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata zostaje upokorzona przez prezesa firmy i zwolniona z pracy. Trafia na płatny kurs samodoskonalenia. By zdobyć pieniądze na sesje indywidualne, zastawia przedmioty wyniesione z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Małgorzata Malicka zostaje upokorzona przez prezesa firmy i zwolniona z pracy. Odbija się to na jej poczuciu własnej wartości, więc kobieta szuka sposobów, by je odbudować. Trafia na płatny kurs samodoskonalenia. Wkrótce prowadzący, doktor Sławomir, proponuje jej, by skorzystała z drogich sesji indywidualnych. Ten pomysł nie podoba się mężowi Malickiej. Małgorzata zastawia w lombardzie przedmioty wyniesione z domu. Okazuje się, że Jaca też nie wierzy w efektywność kołczingu. Malicki przychodzi do Sławomira z pretensjami, a ten zgłasza policji przemoc domową u Malickich. Dwoje dzieci chce w lombardzie rozmienić 50 zł na monety dwuzłotowe. Jaca spełnia tę prośbę, więc młodzi klienci wkrótce wracają do lombardu, by tym razem wymienić monety na banknoty. Pracownicy przypuszczają, że dzieci mogą okradać automaty. Jaca postanawia to sprawdzić. Wirski i Mariusz włamują się do mieszkania operacyjnego pułkownik Sanak. Odkrywają jej intencje. Olga zaczyna być śledzona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...