Święty (159)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

W wiadomościach pojawia się informacja o pościgu za pijanym kierowcą. Anita wraca z urlopu, kiedy docierają do niej wieści o problemach w firmie. Jest zszokowana zachowaniem technologa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

W wiadomościach pojawia się informacja o pościgu za pijanym kierowcą. Anita wraca z urlopu, kiedy docierają do niej wieści o problemach w firmie. Jest zszokowana zachowaniem technologa. Magda i Bartosz idą na lekcję tańca. Oboje odstają od reszty uczestników, ale nie psuje im to zabawy. Rosińska przestrzega mamę Czarnej przed perfumami, które reklamuje Luiza. Internauci piszą, że wychodzą po nich bąble na skórze. Janek martwi się o swoją dziewczynę. Zawozi ją do ojca. Tamara informuje Kordasa o problemach firmy Anity, ale biznesmen ma inne problemy na głowie. Tymczasem Wróbel i Kawaler Smutny podczas pobytu w SPA są uważani za parę. Postanawiają nie wyprowadzać nikogo z błędu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...