Barwy szczęścia | odc. 2494

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk i Agata znowu są parą. Rano Jezierski ostrożnie opuszcza sypialnię ukochanej, dbając o to, by nie zauważył go nikt z Pyrków. Kornel jest przekonany, że żona zdradza go z Biernackim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Patryk i Agata znowu są parą. Rano jednak Jezierski ostrożnie opuszcza sypialnię ukochanej, dbając o to, by nie zauważył go nikt z Pyrków. Kornel jest przekonany, że żona zdradza go z Biernackim. Oświadcza jej, że też ma kochankę. Iwona po raz kolejny spotyka w przychodni Kępskiego. Adler tymczasem składa wizytę Klarze. Namawia ją na pewne rozwiązanie w kwestii spadku po Śliwińskim. Franek zwołuje zebranie w fitness klubie. Firma Reginy ostatnio nie cieszy się zainteresowaniem klientów. Falkowski chce obmyślić plan wyjścia z kryzysu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...