Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3308

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan Andrzeja jest kiepski. Darek obiecuje, że przejmie jego obowiązki w kancelarii. Upomina też Tadeusza, żeby postarał się sprawić ojcu radość. Justyna przedstawia Żbika jako podporę rodziny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Stan Andrzeja jest kiepski. Darek obiecuje, że przejmie jego obowiązki w kancelarii. Upomina też Tadeusza, żeby postarał się sprawić ojcu radość, a przyrodni brat tym razem go słucha. Justyna gra kochającą żonę, przedstawia Żbika jako podporę rodziny. Natomiast Kasia wścieka się na ukochanego, który zataił prawdę o wypadku i romans Zakościelnej. Kamil znajduje bliskich Siwego. Żona oraz córka przestępcy nie chcą jednak nawet o nim słyszeć. Ulę załamuje wiadomość, że ojciec przeniósł Hao do innej szkoły. Jakby tego było mało, zabrał synowi telefon, a także zabronił Hofferównie się z nim spotykać. Julka uzależnia się od swojej nowej komórki. Korzysta z urządzenia również podczas lekcji, co kończy się jego konfiskatą przez nauczycielkę. Córka Igora odzyskuje aparat w bezczelny sposób. Całe zdarzenie nagrywają jej koleżanki, a potem wrzucają filmik do internetu. Ela prosi Kostka o stworzenie w fundacji wolontariatu. Mężczyzna zgadza się, ale w zamian za umowę o pracę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...