Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (265)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

BiBi marzy o fantazyjnym tatuażu. Poznany w klubie Remiks zgadza się go wykonać. Wkrótce kobieta spostrzega, że coś poszło nie tak, gdyż jej skóra się nie goi. Chce odnaleźć nieudolnego artystę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

22-letnia BiBi marzy o zrobieniu sobie fantazyjnego tatuażu. Wybiera się na do klubu, gdzie nawiązuje kontakt ze znanym w środowisku artystą, Remiksem. Mężczyzna zgadza się wykonać prace. Po pewnym czasie Bibi spostrzega, że coś poszło nie tak - skóra nie goi się, a wykonany ornament zaczyna brzydko wyglądać. Dziewczyna zamierza odszukać nieudolnego winowajcę. Tymczasem Ryży spotyka się z Krawcem. Wyznaje mu, że nie może zapomnieć o Patrycji. W lombardzie pojawia się Kita, przyjaciel Krawca. Chce zastawić bransoletę z grawerunkiem, który ma związek z Ryżym i Patrycją. Wówczas Adek wpada w szał.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...