Lombard. Życie pod zastaw 9 (456)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aktywista Witold zamierza wystartować w wyborach uzupełniających do rady gminy. Trafia do lombardu, by poznać wycenę swojego auta. Lolek orientuje się, że mężczyzna również tam mieszka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Aktywista Witold Skrzynecki zamierza wystartować w wyborach uzupełniających do rady gminy. Mimo podeszłego wieku jest pełen zapału. Na co dzień niesie pomoc bezdomnym, choć sam od niedawna pomieszkuje w samochodzie. Pewnego dnia trafia do lombardu, by poznać wycenę swojego auta. Lolek orientuje się, że mężczyzna również tam mieszka. O wszystkim dowiaduje się również Konowicz, przyjaciel politycznego rywala Witolda. Wraz z nim będą usiłowali namówić Skrzyneckiego, by zrezygnował z udziału w wyborach. Bartek, świeżo upieczony ojciec, uważa, że opieka nad dziećmi nie jest wyzwaniem, a narzekające na trudy macierzyństwa kobiety to histeryczki. Wkrótce jednak jego żona musi poddać się badaniom ortopedycznym, a Bartek zostaje sam z synkiem. Marta obawia się, że nie może mieć dzieci. Beata nakłania ją, by zbadała się pod tym kątem. Marta oczekuje, że Lolek również upewni się, że jest płodny. Roman chce, by Iza z nim zamieszkała. Wkrótce staje się jasne, że kobieta nie jest z nim do końca szczera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...