Barwy szczęścia | odc. 2493

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk przyznaje Justinowi, że chciałby znowu być z Agatą. Kobieta jednak odwołuje ich spotkanie. W pracy niespodziewanie mierzy się z kryzysem. Popełniła błąd, który mógł zagrozić zdrowiu klientki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Patryk wreszcie przyznaje Justinowi, że chciałby znowu być z Agatą. Kobieta jednak odwołuje ich spotkanie. W pracy niespodziewanie mierzy się z poważnym kryzysem. Dopuściła się błędu, który mógł zagrozić zdrowiu klientki. Aldona nie ustaje w wysiłkach, by wymóc zmianę trasy autostrady. Planowo ma ona przecinać Borki. Mariola i Wangel nie podzielają oburzenia Grzelakowej. Liczą, że wzbogacą się dzięki tej inwestycji. Stański dowiaduje się, że Kornel nocował w jego hotelu. Prawdopodobnie nie towarzyszyła mu żona, ale ktoś inny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...