Brzydula 2 (182)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W gabinecie Marka nieoczekiwanie pojawia się Aleks. Twierdzi, że przychodzi w pokojowych zamiarach. Viola informuje wszystkich o miłosnych rozterkach Sebastiana. Marek opowiada Uli o wizycie Febo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W gabinecie Marka nieoczekiwanie pojawia się Aleks. Twierdzi, że przychodzi w pokojowych zamiarach. Chce porozmawiać o tym, co spędza mu sen z powiek. Viola informuje wszystkich o miłosnych rozterkach Sebastiana. Kiedy do Olszańskiego docierają rewelacje na jego temat, wściekły dzwoni do Kubasińskiej i umawia się z nią na spotkanie. Angelica jak zwykle ma własne spostrzeżenia na temat ich relacji. Marek opowiada Uli o wizycie Febo i jego dziwnym zachowaniu. Przerywa im Marek Dobrowolski, do którego Dobrzański wciąż odnosi się z dystansem. Aleks, Yu Tian i minister Biodro spotykają się, żeby omówić kolejne kroki mające na celu zniszczenie F&D. Febo wyciąga asa z rękawa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...