Szpital | sezon 12 odc. 824

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy lekarskiej potrzebuje pobity przez kolegów dwudziestolatek. Chcieli go ukarać za odbicie jednemu z nich dziewczyny. Pacjent ukrywa przed lekarzami, że doszło również do gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do ordynatora Piotra Wójtowicza trafia 20-latek, który został brutalnie pobity przez kolegów. Chcieli go ukarać za odbicie jednemu z nich dziewczyny. Pacjent ukrywa przed lekarzami, że doszło również do gwałtu. Kiedy jego stan się pogarsza, postanawia powiedzieć prawdę. Doktor Dominika Gajda zajmuje się 29-letnią kobietą - ofiarą wypadku na karuzeli. Spadła i nadziała się na wystający metalowy pręt. Jest nosicielką wirusa HIV. Wciąż jednak nie powiedziała o tym swojemu chłopakowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...