Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3307

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Smolny składa Ryszce wizytę w szpitalu. Stan pacjenta, który skoczył z dachu, jest bardzo ciężki. Mówi on dawnemu przyjacielowi przerażające rzeczy. Ilona podejrzewa, że Maks ma w Hiszpanii kobietę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Smolny składa Ryszce wizytę w szpitalu. Stan pacjenta, który skoczył z dachu, jest bardzo ciężki. Mówi on dawnemu przyjacielowi przerażające rzeczy. Sytuację pogarsza Lara, wypytując Krzysztofa o Żabiniec - ośrodek wychowawczy. W rezultacie wieczorne zachowanie męża przeraża Basię. Wściekła Ilona podejrzewa, że Maks nie chce wrócić, ponieważ ma w Hiszpanii inną kobietę. Brzozowski zaprzecza i obiecuje przylecieć do Polski jeszcze tego samego dnia. Szczęśliwa Zdybicka czeka na niego z synkiem. Nieoczekiwanie partner zmienia jednak plany. Dzwoni, by odwołać spotkanie. Natalia i Bruno znów razem trenują. Choć Krawczyk przypłaca to bolesnymi ciosami oraz kontuzją, bardzo się cieszy, że jest blisko ukochanej. Po ćwiczeniach zaprasza ją na randkę. Romantyczny wieczór przerywa tajemniczy telefon, po którym Natalia ucieka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...