Święty (157)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Patrykowi brakuje pieniędzy. Okazuje się, że aplikacja, na którą przeznaczył większość funduszy, nie przynosi zysków. Chłopak ma już jednak pomysł na kolejny biznes. Postanawia zwrócić się do Kordasa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Kordas organizuje w barze konkurs w jedzeniu hot dogów. Nagrodą ma być kupon na weekend w SPA. Patrykowi brakuje pieniędzy. Okazuje się, że aplikacja, na którą przeznaczył większość funduszy, nie przynosi zysków. Chłopak ma już jednak pomysł na kolejny biznes. Postanawia zwrócić się do Kordasa jako potencjalnego inwestora. Tymczasem Luizie nie podoba się zdjęcie reklamowe perfum. Magda aresztuje Felka, który chciał utopić kotki. Wraz z Bartoszem szukają dla zwierząt nowych domów. Żbikowski zaprasza mamę Czarnej na randkę nad jezioro. Sierżant zaplanował wspólne łowienie ryb.

Występują

Zobacz także

Ładuję...